ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 08:00 - 23:00 | Pazar: Açık
DESTEK HATTI:
0532 362 21 71

Kalorifer ve Tesisat Temizleme

Kalorifer ve Tesisat Temizleme

Kalorifer ve Tesisat Temizleme

Kalorifer ve Tesisat Temizleme 
 

Radyatör temizleme, kimyasallı radyotör temizliği, Doğalgaz Kalorifer tesisat temizliği, petek yıkama, yerinden çıkarmadan petek ve radyatör temizliği, tesisat temizliğini peteklerinizi sökmeden daire içerisini kirletmeden işlemini gerçekleştiriyor.

Zor şartlarda kazandığınız paranın boşa gitmemesi için her yıl kaloriferleri temizletmeniz gerekir. Sağlıklı bir şekilde ısınmayan kalorifer petekleri doğalgaz faturanızın kabarmasına sebep olan en büyük etkendir. Günümüzde insanların tasarlamış olduğu bir çok ısıtma sistemi mevcuttur. İnsanlar her zaman en ekonomik ve sağlıklı olan ısıtma sistemlerini tercih ederler. Kalorifer sistemi bu tercih edilen sistemlerdendir. Fakat başta tercih edildiği gibi ekonomik ve sağlıklı olabilmesi için en az iki yılda bir temizlenerek bakımının yapılması gerekir. Petekleriniz ısınmadıkça kombinizin sıcaklık ayarını yükseltmeye çalışmak yerine sıkıntının kaynağını araştırmalısınız. Kaloriferlerin üst tarafları genelde hep sıcak olur, alt taraflarına su soğuduktan sonra ulaşır. Her tarafı aynı yanmayan radyatörlerinizi değiştirmek çözüm olmayabilir. Kombide ısınan suyun radyatörlere sağlıklı bir şekilde iletilmesi için tesisatınızın temizliği şarttır.

Doğalgaz Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sürkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız. Kimyasal ve makine kullanarak radyatörleri sökmeden temizlik işlemini gerçekleştirir. Doğalgaz Kalorifer tesisatınız eski performansına kavuşur.

Panel radyatör temizliği,
Döküm radyatör temizliği, 
Yerden ısıtma sistemi temizliği


Tesisat Bakımı ve temizliği yapılmayan petekler bir süre sonra ısıyı çok az iletmeye başlar bunun nedeni peteklerin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikler ve toz yumakcıkları ısı iletimini yavaşlatır ve evininizi ısısını ayarlayamazsınız. Uzman personelimiz son derece dikkatli ve titiz çalışarak özel kimyasallarımız sayesinde ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi temizlerler.

Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, Doğalgaz Kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan kimyasallı petek Tesisat Bakımı ile Doğalgaz Kalorifer tesisatı temizliği yaptırabilirsiniz.

Kombi Doğalgaz Kalorifer tesisat sisteminizi petekleri yerinden sökmeden özel kimyasal radyatör temizleme makinesi ile yeniden eski performansında çalışır düzeye yükseltilir. . Uzmanlarımız makineyle petek temizliği yaptığından dolayı evinizde sizi tekrar temizlik derdiyle uğraştırmazlar. Yerden ısıtma temizliğini petek temizleme işlemini temel alarak makineyle yerden ısıtma tesisat borusunun içinde bulunan kireç, tortular, çamurlaşmış pisliklerden arındırıyoruz. Böylece alttan ısıtma sisteminiz ilk günkü çalışma gücüne ulaşarak yakıttan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Petek tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Uzman personelimiz petek borularını ve petekleri kimyasal ile en gelişmiş petek temizleme makinesi yardımıyla evinize hiçbir zarar vermeden temizlemektedirler. Böylece temizliği ve Tesisat Bakımı yapılan radyatörleriniz ilk günkü ısıtma gücüne kavuşmuş olur. Makineyle petek temizliği yapan uzman personelimiz evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör Tesisat Bakımını yapmaktadırlar.

Doğalgaz Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen Doğalgaz Kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa Doğalgaz Kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak özel kimyasallar ile radyatör petek Tesisat Bakımını ve tesisat temizliğini yaptırabilirsiniz. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız. Aynı şekilde kullanılan kimyasal maddeler konusunda da hassas davranarak en uygun kimyasalları kullanmaktayız.
 
UZMAN VE TECRÜBELİ KADROMUZ İLE 7 GÜN 24 SAAT %100 KESİN ÇÖZÜM EKONOMİK FİYAT VE GARANTİLİ HİZMET SUNMAKTAYIZ.

WhatsApp Destek