ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 08:00 - 23:00 | Pazar: Açık
DESTEK HATTI:
0532 362 21 71

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Tamircim

Gelişen teknoloji ile evlerimizi artık eskiden olduğu gibi sobalar ile değil, kombiler ile ısıtmaktayız. Hatta evimizin sıcak su ihtiyaçlarını da yine kombiler sayesinde karşılamaktayız. Bu nedenle kombiler artık elektrik, su gibi evlerimizin vazgeçilmezidir.

Evlerinizin en önemli eşyası olan kombileri iyi şekilde korumak ve gerekli bakımlarını yaptırmak, hem kombinizin ömrünü uzatır hem de zamandan, faturadan tasarruf sağlar. Ancak kombi bakımı yaptırırken de dikkat edilmesi gereken şey, işinin ehli olan kişilerin kombinize bakım yapmasını sağlamaktır.

Avrupa standartlarının giderek yaygınlaştığı ülkemizde Kombi Servisleri de hizmet kalitelerini Avrupa seviyesine çıkartmalı ve sertifikalandırmalıdır. Bu bağlamda açılan sertifikasyon kuruluşları ülkemizde faaliyet göstermektedir.

Biz, Ankara Kombi Tamircim olarak kombi servisi hizmeti veren ve Uluslar arası Kombi Servisçiliği sınavından başarılı olarak geçerek verilen Kombi Servis çisi Sertifikalarını almış, uzman kombi servisiyiz. İşimizi yaparken gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve kombi bakım, onarımını yapmakta tam yetkili servisiz.

Kombinizin markası ne olursa olsun gerekli tamir ve bakım hizmetini vermeye dair sertifikalarımız bulunmaktadır. Biz Ankara'da Kombi Servisi Sertifikasına sahip servis merkeziyiz. Ankara Kombi Servis Hizmetleri ve Ankara Kombi Tamir Hizmetleri vermekteyiz.

Kaliteli hizmet, uzman ve sertifikalı personeller tarafından kombi bakım ve ya tamir işlemlerinizi yaptırmak istiyorsanız bizi arayın.

Ankara Kombi Tamircim olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunalım.

WhatsApp Destek