ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 08:00 - 23:00 | Pazar: Açık
DESTEK HATTI:
0532 362 21 71

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Firmamız Ankara'nın Her Bölgesine 7/24 "Kombi Servis" Hizmeti vermektedir.

Güvenilir Bir Firma İle Çalışmak istiyorsanız Firmamız Ankara Kombi Tamircim'i "kombi servis" hizmetinde tercih edebilirsiniz.

20 yıllık tercübelerimiz ile Ankara "Kombi Servisi" hizmeti hususunda karşılaştıgınız tüm kombi sorunlarınıza anında çözüm üretiriz.

Her Marka Kombilerinize 7 gün 24 saat sahada Gezen "kombi servis" araçlarımız sizlere bir telefon kadar yakın.

Kombi Tamircim olarak Ankara da Telefonlarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlamak için çaba sarfediyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

Müşterilerimizin memnuniyeti için  yaptıgımız işlemlerde ve parça değişimin'de 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Verdiğimiz "kombi servisi" hizmetinde orjinal yedek parça kullanıyoruz.

Ankara Kombi Tamircim olarak yerinde "Kombi Servis" hizmeti sunuyoruz.

Ankara Kombi Tamircim "Kombi Servisi" olarak öncelikle tüm müşterilerine aynı kalite de hizmet sunar.Kendimize özgü geliştirmiş olduğumuz teknikleri uygular, gelişim ve değişime her daim açık olan Ankara Kombi Tamircim "Kombi Servisi" dir.Tercübeli eleman kadrosu ile müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunar.Ankara da her türlü marka kombileriniz de yaşadığınız sorunların çözümü için bizden destek alabilirsiniz. "Kombi Servisi" hizmetimizi Yetki belgeli ustalarımız sorunlarınıza anında çözüm üretir,Garantili hizmet sunar.

Firmamız Çankaya kombi servisi, Yenimahalle kombi servisi, Mamak kombi servisi,  Dikmen kombi servisi ve kombi servisi Ankara Keçiören olarak uygun fiyat politikamız ile hizmet sunar hızlı deneyimli bir firmadır. Alanında uzman tecrübeli ve yetki belgeli ustalarımız her zaman hizmetinizdeyiz.

Kombi Servisi Hangi Durumlarda Çağırılmalıdır

Kombiler hassas bir işleyişe sahip bulunmaktadırlar. Isınmanızı ve suyun ısınmasını sağlayan kombi arıza yaptığında bizi zor durumda bırakır. Bu gibi durumlarda anında kombi servisi çağırarak kombinize bakım yaptırmanız gerekebilir. Bu durumları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kombiniz su dönüşümünü sağlamıyorsa
  • Çalışıyor fakat ısınmanıza hiçbir katkıda bulunmuyorsa
  • Patlamalı bir şekilde yanmaya başlamışsa
  • Sıcak su açtığınızda petekler aşırı şekilde ısınıyorsa
  • Radyatörün altı sıcak fakat altı soğuksa
  • Kombinizden su akıntısı başladıysa
  • Kombi aşırı şekilde rahatsız edici sesler çıkarıyorsa
  • Sıcak su akmıyorsa, suyu ısıtmıyorsa anında Ankara kombi servisini çağırılarak bakım yaptırabilirsiniz.

WhatsApp Destek