ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 08:00 - 23:00 | Pazar: Açık
DESTEK HATTI:
0532 362 21 71

Kombi Arıza Servisi

Kombi Arıza Servisi

Kombi Arıza Servisi

ANKARA KOMBİ ARIZA | KOMBİ SERVİSİ, KOMBİ TAMİR VE ONARIM HİZMETLERİ
Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip
"Kombi Arıza" Tamir ve Onarım Hizmeti Veren Tek Servis
%20'a varan indirimlerle kombi tamiri ve radyatör bakım onarımını yaptırın
kışı aileniz ve sevdiklerinizle beraber rahat geçirin, kafanız rahat olsun.

İşinde gücünde olan, çalışan müşterilerimizi de unutmadık ve Cumartesi - Pazar Günleri de "kombi arıza servisi" hizmet vermekteyiz.

Ankara Kombi Tamircim Servisi olarak; "kombi arıza" "kombi arıza servisi"kombi tamir, kombi bakım ve petek temizleme
işlemlernde %20'a varan indirimlerle garantili işçilik hizmeti veriyoruz.

"kombi arıza" larında Sizlere bir telefon kadar yakınız firmamızı 7/24 arayabilir bizden her türlü "kombi arıza" larınız için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Ankara Kombi Tamircim Olarak Dürüs Güvenilir Firma olarak Ankara ve Tüm İlçelerine "Kombi Arıza Servisi" Hizmeti veriyoruz.

"Kombi Arıza" Kombi tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

Ankara Kombi Tamircim Yetkili Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

"Kombi Arıza" larınızda Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin yorumlarına önem veriyoruz.

"Kombi Arıza Servisi" Hizmeti almadan Lütfen bizden Teklif alın.

Kombi Arıza Nedenleri

  • Kombi önce çalışıp daha sonra arıza veriyorsa, faz ve nötr yanlış bağlanmış olabilir. Fişli bir bağlantı varsa, fişin tekrar takılması (tersine çevrilerek) gerekebilir.
  • Kombi çalışmasında bir sıkıntı yok ama peteklerde bir ısınma sorunu varsa, bunu da bir arıza olarak algılayabiliriz. Sonuçta sorun nedeniyle ısınma konforu yaşanamamaktadır. Tesisat borularında bir tıkanıklık olabilir, pomba deviri düşüktür ya da üç yollu vanada bir arıza vardır. Çözüm sorunu olan parçaların değişmedi ve petek temizliğidir.
  • Sıcak su açıldığında kombi çalışmıyor ve hata kodu veriyorsa, akış anahtarında bir problem olabilir, diyafram delinmiş ya da emniyet termostatı atmış olabilir.
  • Kombilerde ses problemleri fan kirliliğinin göstergesidir. Mutlaka temizlik yapılması gerekir. Düzenli bakım yaptıran kombi kullanıcıları bu problemlerle karşılaşmaz.
  • Kombiyi bir sıcaklığa ayarlıyorsunuz ama kombinin o sıcaklıkta durmuyorsa ayar düğmesi ya da sensörde bir arıza olduğu anlamına gelir. Gerekli çözüm kombi servisi tarafından uygulanır, değişim yapılması gereken parçalar kombi servisi tarafından değiştirilir.
  • Kombi ısındıkça tesisattaki su basıncı artıyor ve bu da kombinin çalışmasına engel oluyorsa genleşme tankında bir sorun var demektir. Genleşme tankında azot azalmış, tamamen bitmiş, genleşme tankı delinmiş veya yırtılmış olabilir.
  • Kombiyi açar açmaz çok hızlı bir şekilde ısı yükseliği oluyorsa tehlikeli bir durumdur. Sürkülasyon pompasında bir arıza olabilir veya filtreler tıkalıdır. Pompanın yanmış olduğu durumda mutlaka değiştirme işlemi yapılır. Filtrelerin ise temizlenmesi gerekir.

WhatsApp Destek