ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 08:00 - 23:00 | Pazar: Açık
DESTEK HATTI:
0532 362 21 71

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri Ankara

Firmamız ile ileişim kurdugunuz andan itibaren yerinde servis hizmeti sonrası arıza tespit işlemi yapılır eger arıza kombi kartınız da ise "kombi kart tamiri" firmamız tarafından yapılır.

Arızalan kombi kartınızı yenisi ile değiştirmek yerine "kombi kart tamiri" yapan ustalarımız kartınızın sorunu tespit ederek kartınızı tamir eder.Bu sayede siz de kart değişimi yaptırıp fazla ücret ödemekten kurtulursunuz.

Ankara Kombi Tamircim Olarak Ankara Kombi Kart Tamiri İçin Firmamızı 7/24 arayabilir bilgi alabilirsiniz.

"Kombi Kart Tamiri" Firmamızdan teklif almadan kartınızı tamir ettirmeyiniz.

Bizim için Müşterilermiz çok değerlidir.

"Kombi Tamiri" Her Türlü Kombileinize Yetki belgeli ustalarımız anında Müdahale edip oluşan arızayı tespit eder gerekli bilgileri size aktarır parça degişimi yapılacaksa bilgi verilir en uygun fiyata "kombi tamir" niz en uygun fiyata yapılır.

 Fiyat politikamızdan ödün vermeden Ankara da "Kombi Kart Tamiri" yapan öncü lider bir firmayız.


Kombi Kartı Nedir:  Kombilerin çalışma prensiplerini yönlendiren ve sisteme kumanda eden elektronik beyin diye tabir ettiğimiz kartlar ikiye ayrılmaktadır. 

Ateşleme Kartı: Ateşleme kartı üzerinde bulundurduğu trafo vasıtasıyla kombi yanma haznesinde bulunan elektrotlara akım göndererek gazın yanmasını sağlar ve yine aynı kart üzerinde ateşlemeyi hissedip kesen devreler bulunmaktadır.
Ateşleme kartı komutunu modülasyon kartından almaktadır.


Elektronik Kart : Elektronik Kart Cihazin beyni konumunda olan elektronik kart gerekli olan enerjinin en uygun, emniyetli ve verimli bir şekilde elde edilmesini temin eder. 
Elektronik kart cihaz içinde bulunan ölçüm sensörlerinden ve kontrol sistemlerinden aldığı sinyallere göre cihazın çalışmasını yönlendirir. 
Emniyetli, konforlu ve ekonomik enerji eldesi için gerekli tüm konrolları yaparak cihazın istenen çalışma modunda yüksek verimle ve sessiz çalışmasını sağlar.
Sürekli devrede olan elektronik kontrol ve ölçümler sayesinde cihazın ana parçaları yıpranmaya karşı korunur cihazin ve ana parçalarının ömrü maksimize edilir.


MODÜLASYON NEDİR:
Modülasyon ile: 
-brülörün dur-kalk çalışması engellenir, 
-ısıtma konforu arttırılır, 
-sistem kayıpları minimize edilir 
-ateşleme esnasında oluşan zararlı madde emisyonları azaltılır.

Gerçek bir modülasyon ile cihaz sadece bir mevsimde değil, değişik 
hava koşullarında, geçiş mevsimlerinde, gece ve gündüz peryotlarında her zaman en yüksek verimle çalıştırılabilir.

Sisteme kumanda eden bu kartlarda bulunan elektronik devreler zamanla değer kaybeder. Voltaj düşmesi ve ya yükselmesi kart üzerindeki röle,direnç,entegre gibi devreleri etkiler buna bağlı belli başlı arızalar meydana gelir sistem düzenli çalışma sağlayamaz yada hiç çalışmaz. Bu gibi durumlarda servislerimize başvururuz ve servislerimizde yeni kart takılması gerekiyor der.

Oysaki bu kartlar yurt dışından gelmektedir ve her biri 350-400 ytl değerindedir.
Firmamız kombi kart tamiri yapmaktadır ve yapmış olduğu kart tamirlerine 1 yıl GARANTİ verip servisiniz tarafından takılacak olan yeni bir kartın aynı şartlarını sizlere sunmaktadır.

Yeni karta ödeyeceğiniz 400 ytl yerine arıza durumuna göre değişen fiyatlarda kartlarınızı tamir ettirebilirsiniz üstelik 1 yıl GARANTİ şartlarına,da sahip olabilirsiniz.

Firmamız aşağıda logolarını gördüğünüz kombi markalarının elektronik kart tamirlerini yapmaktadır.

Neden Elektronik Kart Tamiri Tercih Edilmeli?

  • Fiyat bakımından değişim maliyetinin neredeyse yarısı kadardır.
  • Tamir işlemi için yeni kartta olduğu gibi 1 yıl garanti sunulur.
  • Tamir işlemi ile de yaşanılan sorun çözümlenebilir.

Kombi Kart Tamiri Ankara,

Kombi Kart Tamiri Çankaya,

Kombi Kart Tamiri Balgat

Ankara Kombi Kart Tamiri 

Etimesgut Kombi Kart Tamiri

Batıkent Kombi Kart Tamiri

WhatsApp Destek